Опис бізнесу

Важливі події розвитку

Трест "Київспецбуд" засновано у 1945 роцi в складi ГоловКиївмiськбуду при Київському мiськвиконкомi. 15 травня 1995 року Уравлiння комунального майна мiста Києва своїм Рiшенням за №36 прийняло рiшення про створення ВАТ "Трест Київспецбуд" шляхом перетворення Державної комунальної будiвельної фiрми"Трест Київспецбуд" у вiдкрите акцiонерне товариство.

Інформація про організаційну структуру емітента

До складу ПАТ "Трест Київспецбуд" на правах структурних пiдроздiлiв входять 6 управлiнь, а саме:

  • Будiвельно-монтажне управлiння №2;
  • Будiвельно-монтажне управлiння №3;
  • Будiвально-монтажне управлiння №4;
  • Будiвельно-монтажне управлiння №5;
  • Будiвельно-монтажне управлiння №6;
  • Проектне управління;
  • Виробничо-монтажне управлiння №1.

Інформація про чисельність працівників

Середньооблікова кількість штатних працівників на кінець 2014 року склала 92 чоловік
Облікова кількість штатних працівників на кінець 2014 року склала 81 чоловік

Інформація про належність емітента до будь-яких об’єднань підприємств

ПАТ "Трест Київспецбуд" є асоційованим ПАТ "ХК "Київміськбуд"

Інформація про спільну діяльність, яку емітент проводить з іншими організаціями, підприємствами, установами

ПАТ "Трест Київспецбуд" є учасником товариства ТОВ "Зовнішні мережі-Київспецбуд" та володіє 20% статутного капіталу підприємства. ПАТ "Трест Київспецбуд" з іншими організаціями, підприємствами, установами не проводила

Пропозиції щодо реорганізації з боку третіх осіб

З боку третіх осіб пропозицій щодо реорганізації не поступало.

Опис обраної облікової політики

Фінансова звітність за 2014 рік була підготовлена відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності (далі - МСФЗ). Фінансова звітність представлена в гривнях, всі суми округлені до тисячі.

Фінансова звітність підготовлена відповідно до принципу історичної собівартості. Товариство веде бухгалтерський облік в українських гривнях ("грн." або "гривня") відповідно до Положень (стандартів) бухгалтерського обліку України (надалі - ПСБО) та іншого чинного українського законодавства з бухгалтерського обліку.

При підготовці фінансової звітності згідно з МСФЗ керівництво Товариства здійснює оцінки та припущення, які мають вплив на суми активів та зобов’язань, розкриття умовних активів та зобов’язань на
дату підготовки фінансової звітності та опубліковані суми прибутку та витрат протягом звітного періоду. Фактичні результати можуть відрізнятися від таких оцінок. Основні засоби, що утримуються з метою виконання робіт або для власних потреб, відображені в Звіті про фінансовий стан (Балансі) за собівартістю за вирахуванням накопиченої амортизації за винятком незавершеного будівництва, що відображається за історичною вартістю. Прибутки або збитки, що виникають внаслідок вибуття об'єкта основних засобів, визначаються як різниця між виручкою від реалізації і поточною вартістю активу та відображаються в Звіті про сукупні прибутки і збитки (Звіт про фінансові результати). У складі інвестиційної нерухомості обліковується нерухомість, утримувана Товариством з метою отримання орендних платежів або збільшення вартості капіталу чи для досягнення обох цілей, а не з метою використання у виробництві чи при постачанні товарів, при наданні послуг чи для адміністративних цілей, або продажу в звичайному ході діяльності.

При визнанні інвестиційна нерухомість оцінюється за її собівартістю. Витрати на операцію збільшують первісну вартість. В подальшому оцінка здійснюється за моделлю собівартості. Нарахування амортизації відображається в Звіті про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) на основі прямолінійного методу виходячи з вартості, що амортизується, з урахуванням наступних термінів корисної експлуатації: Нематеріальні активи обліковуються за методом собівартості. Амортизація нараховується протягом встановленого терміну використання за лінійним методом. Всі інвестиції первісно оцінюються за собівартістю, яка, на думку найвищого управлінського персоналу, відповідає справедливій вартості і включає всі витрати, пов'язані із здійсненням інвестицій. Інвестиції, що кваліфікуються як доступні до продажу, не мають ринкових котирувань та чию справедливу вартість неможливо достовірно визначити,
згодом вимірюються за собівартістю за вирахуванням величини знецінення.

Інвестиції в асоційоване підприємство (суб'єкт господарювання, на який інвестор має суттєвий вплив) обліковуються за методом участі в капіталі. Згідно з методом участі в капіталі, при первісному визнанні інвестиція в асоційоване або спільне підприємство визнається за собівартістю і згодом її балансова вартість збільшується або зменшується для визнання частки інвестора в прибутку або збитку об'єкта інвестування після дати придбання. Частка інвестора в прибутку або збитку об'єкта інвестування визнається в прибутку або збитку інвестора. Виплати, отримані від об'єкта інвестування, зменшують балансову вартість інвестиції. Якщо частка суб'єкта господарювання у збитках асоційованого підприємства дорівнює або перевищує його частку в асоційованому підприємстві, то суб'єкт господарювання припиняє визнання своєї частки подальших збитків. Після зменшення частки суб'єкта господарювання до нуля, додаткові збитки та зобов'язання визнаються тільки у тому обсязі, щодо якого суб'єкт господарювання взяв на себе юридичні або конструктивні зобов'язання або здійснив платежі за дорученням асоційованого або спільного підприємства. Якщо у подальшому асоційоване або спільне підприємство відображає у звітності прибутки, суб'єкт господарювання поновлює визнання своєї частки цих прибутків тільки після того, як його частка прибутків дорівнює частці невизнаних збитків. До складу запасiв включаються:-сировина ,основнi та допомiжнi матерiали; -будiвельнi матерiали; - паливно-мастильнi матерiали; -запаснi частини; -тара i тарнi матерiали; -малоцiннi та швидкозношувальнi предмети.

Запаси відображаються по найменшій з двох оцінок: собівартості або чистої вартості реалізації. Метод оцінки вартості вибуття запасів визначається за собівартістю перших за часом надходження запасів (ФІФО). Чиста реалізаційна вартість є очікуваною продажною ціною в рамках звичайного ведення бізнесу за вирахуванням витрат на доведення запасів до стану придатності до продажу. Дебіторська заборгованість, що виникла в результаті безпосередньої реалізації товарів робіт, послуг Товариством своїм покупцям, відображається дебіторською заборгованістю, що не призначена для перепродажу і визнається за фактичною собівартістю за вирахуванням резерву сумнівних боргів. Величину резерву сумнівних боргів обчислюється щоквартально на основі платоспроможності окремих дебіторів. Основнi принципи, методи i процедури, що використовуються Товариством для ведення бухгалтерського облiку та формування фiнансової звiтностi визначенi в облiковiй полiтицi , якi затверженi наказом Товариства №212 вiд 30.12.2011р.

Інформація про основні види продукції або послуг, що їх виробляє чи надає емітент

ПАТ "Трест Київспецбуд" на субпiдрядних умовах виконує сантехнiчнi роботи, газифiкацiю житлового фонду, об"єктiв соцкультпобуту, окремих примiщень та споруд. Виконує пусконалагоджувальнi роботи насосних станцiй, бойлерних та котелень, житлових будинкiв тощо. Виконує роботи з термогiдроїзоляцiї
трубопроводiв та iнше. Основними ринками збуту являються генпідрядні організації, що входять в холдингову компанію "Київміськбуд" та інші будівельні компанії такі, як Будівельна фірма ПАТ "Трест КМБ-3" , ТОВ "ІБК", ПАТ "Київенерго", ТОВ "СМУ1 ЗЗБК №1", ТОВ "Житлобудпідряд", КП "Житлоінвестбуд-УКБ", ХК "Київавтодор", КП "Спецжитлофонд", ТОВ "МЖК-1", ПП "Еталон-Буд", ТОВ "БМК Тріада", ТОВ "Ягуар", ТОВ "КЖБК БМУ-" та інші. У відповідності до завантаження обсягами робіт, було введено зміни в організаційну структуру товариства. Для подальшої беззбиткової роботи товариства було введено режим економії, раціональне відношення до матеріальних ресурсів та жорстка дисципліна.

Основними постачальниками є : ТОВ "Перший трубний завод" та ТОВ "БІСАБІ", які займають більше 90% в загальному об'ємі постачальників.

Зважаючи на економічну кризу, товариство провадить гнучку цінову політику.

Товариство являється одним з основних підприємств на ринках міста Києва та області, яке виконує монтаж санітарно-технічних систем.

Інформація про основні придбання або відчуження активів за останні п'ять років

Протягом останніх п'яти років проведено незначне оновлення основних фондів. В основному це проведення ремонту будівель та споруд, побутових приміщень для робітників. В зв’язку з виробничою необхідністю, відсутністю гаража були прийняті ряд рішень з продажу автомобілів.

Правочини з власниками істотної участі, членами наглядової ради або членами виконавчого органу, афілійованими особами

Правочини розкриті в Примітках №17 до фінансової звітності

Інформація про основні засоби емітента

Основні засоби, що утримуються з метою виконання робіт або для власних потреб, відображені в Звіті про фінансовий стан (Балансі) за собівартістю за вирахуванням накопиченої амортизації за винятком незавершеного будівництва, що відображається за історичною вартістю. Основні засоби розміщені на територіях, що належать Товариству, за такими адресами: вул.Радищева,10; вул.Васильківська,94-А; вул.Спаська,31-Б, Богуславський узвіз, 4. . Діяльність товариства вцілому не впливає на загальний екологічний фон міста Києва. Щодо капітального будівництва, розширення та вдосконалення основних засобів, в зв'язку з тяжкою економічною ситуацією у товариства в найближчий час планів не має. Станом на 01.01.2012 року Підприємство скористалося можливістю надання МСФЗ 1 "Перше застосування Міжнародних стандартів фінансової звітності" стосовно використання справедливої вартості як доцільної собівартсоті відносно об'єктів нерухомості, що обліковуються у складі основних засобів та інвестиційної нерухомості

Інформація щодо проблем, які впливають на діяльність емітента

Слабкою стороною, перш за все, є велика конкуренція, але монтажно-будівельні роботи, які виконує ПАТ „Трест КСБ” є конкурентноздатними за рахунок своєї високої якості і помірних цін. До внутрішніх ризиків можна віднести втрату висококваліфікованих працівників. Проте кадрова політика підприємства ПАТ „Трест Київспецбуд” націлена на залучення та поповнення підприємства досвідченими кадрами. ПАТ „Трест КСБ” орієнтується на молоду, перспективну робочу силу, співробітництво з ПТУ. Низька платоспроможнiсть замовникiв. Нестабiльнiсть законодавчої бази, iнфляцiйнi процеси, форсмажорнi обставини.

Інформація про факти виплати штрафних санкцій (штраф, пеня, неустойка) і компенсацій за порушення законодавства

Штрафних санкцій (Штраф, пеня, неустойка) і компенсацій за порушення законодавства на ПАТ "ТрестКиївспецбуд" не накладалися Факітв виплатів штрафних санкцій не пуло

Опис обраної політики щодо фінансування діяльності емітента

Фiнансування виробничої дiяльностi Товариства зазвичай здiйснюється за рахунок власних обiгових коштiв.

Інформація про вартість укладених, але ще не виконаних договорів (контрактів)

У 2014 роцi Товарство виконувало робіт по 25 договорам, роботи по яких було виконано згідно графіків виконання будівельно-монтажних робіт.

Стратегія подальшої діяльності емітента щонайменше на рік

Рівень розвитку підприємства - середній. Використовуються сучасні технології в монтажу поліетиленових трубопроводів замість сталевих, чавунних, блочні модулі в ІТП. В даний час ПАТ "Трест Київспецбуд" сформував портфель замовлень на 2015 рік із 9 договорів. Освоює з 2006р нові технології і виробництва. Підприємство планує удосконалювати виконання електромонтажних та пусконалагоджувальних робіт електросистем, КІП і автоматики, укладення зовнішніх мереж. Головна мета підприємства – йти в ногу з часом, використовуючи кращий зарубіжний і національний досвід, орієнтуючись на український ринок. ПАТ „Трест Київспецбуд” намагається вести стабільну цінову політику. Крім того запровадження автоматизованого сучасного обладнання дозволить зменшити накладні витрати, що в свою чергу сприяє стабільній ціновій політиці товариства. Товариство також співпрацює з постачальниками зі стабільними цінами на сировину. Таким чином, підприємство прагне до постійного підвищення якості своїх робіт, що дасть змогу вийти продукції на ринок. України. Основною сильною стороною підприємства є його оснащення сучасним обладнання на 85%. Завдяки цьому підвищилася продуктивність праці, розширився асортимент сантехнічних робіт. Головною задачею є – оснащення товариства сучасним обладнанням на 100%.

Опис політики емітента щодо досліджень та розробок

Політики щодо досліджень та розробок не існує.

Інформація щодо судових справ, стороною в яких виступає емітент, його дочірні підприємства або
його посадові особи

1. Протягом звітного періоду Товариство виступало позивачем у наступних судових справах:

- ВАТ «Трест Міськбуд-4» порушено справу про банкрутство. Дата публікації в газеті повідомлення кредитором 12.05.2010р. Розмір позовних вимог 210 тис. грн. Господарським судом включено до реєстру вимог  кредиторів 138 тис.грн, Ухвалою Господарського суду м. Києва від 24.01.2014р. Було затверджено мирову угоду, згідно якої ПАТ "ХК "Київміськбуд" зобов'язаний сплатити дану суму Товариству.

-ТОВ «Мегаполіс ДКС» про стягнення боргу. Дата відкриття провадження у справі 22.06.2012 р. Розмір позовних вимог 502 тис. грн. Спарва розглядається Апеляційним судом.

-Слуцький Р.В. про відшкодування матеріальних збитків. Дата відкриття провадження у справі 07.07.2012 р. Розмір позовних вимог 262 тис. грн. Ухвалою вищого спеціалізованого суду України від 14.04.14р у задоволенні позовних вимог ПАТ "Трест Київспецбуд" відмовлено повністю

-ТОВ "Гротто" про стягнення заборгованості. Дата відкриття провадження у справі 31.10.2012 р. Розмір позовних вимог 485 тис. грн.. Розглядається Київським Апеляційним господарським судом, проводиться експертиза.

-ПАТ "Трест Київміськбуд-6" про стягнення заборгованості. Дата відкриття провадження у справі 19.03.2014 р. Розмір позовних вимог 37 тис. грн. Рішення Господарського суду м.Києва позов задоволено повністю.

- ТОВ "Житлобуд" про стягнення заборгованості. Дата відкриття провадження у справі 04.02.2014 р. Розмір позовних вимог 58 тис. грн. Рішення Господарського суду м.Києва позов задоволено повністю.

- ТОВ "Укрплюсбуд" про стягнення заборгованості. Дата відкриття провадження у справі 23.09.2013 р. Розмір позовних вимог 457 тис. грн. Рішення Господарського суду м.Києва від 17.03.2014року позов задоволено повністю.

- ДПІ у Деснянськлму р-ні ГУ Мін.Доходів і зборів у м.Києві про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення- рішення від 10.12.13р. Дата відкриття провадження у справі 22.04.2014 р. Ухвалою Вищого адмін.суду України від 12.08.14р відкрито провадження за касаційною скаргою. Справа на розгляді;

- ДПІ у Подільському р-ні ГУ Мін.Доходів і зборів у м.Києві про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення- рішення від 30.09.13р. Дата відкриття провадження у справі 14.10.2013 р. Постановою Окружного адміністративного суду м.Києва від 29.11.13 позов задоволено. Ухвалою Вищого адміністративного суду України від 30.09.2014 року залишено без змін.

2. Перелік справ, які знаходяться в відділах державної виконавчої служби:

-ТОВ «Фундамент» про стягнення заборгованості. Дата відкриття провадження у справі 17.08.2012 р. ВДВС Дніпровського районного управління юстиції. Розмір позовних вимог 567 тис. грн.. Рахунки та майно заарештовані, виставлені платіжні вимоги до банків.

- ПрАТ "Побутрембуд" про стягнення заборгованості. Дата відкриття провадження у справі 26.05.2011 р. ВДВС Голосіївського районного управління юстиції. Розмір позовних вимог 1204 тис. грн.. Рахунки та майно заарештовані, заарештований транспорт виставлений на торги.

- Мельниченко П.А. про стягнення заборгованості. Дата відкриття провадження у справі 23.03.2012 р. ВДВС Деснянського районного управління юстиції. Розмір позовних вимог 137 тис. грн.. На майно накладено арешт, у розшуку транспортний засіб. Добровільно сплачується частинами.

-Підприємство «Перспективабуд» Громадська організація «Добробут» про стягнення заборгованості. Дата відкриття провадження у справі 15.11.2012 р. ВДВС Солом’янського районного управління юстиції. Розмір позовних вимог 32 тис. грн.. Рахунки та майно заарештовані, інші виконавчі дії в процесі;

- ТОВ "Інтербудінвест". Дата відкриття провадження у справі 17.04.2013 р. Розмір позовних вимог 328 тис. грн.. На майно та рахунки накладено арешт;

- ТОВ "Броварський будівельний комбінат Меркурій". Дата відкриття провадження у справі 20.05.2013 р. Розмір позовних вимог 176 тис. грн.. Борг стягнуто повністю;

- ТОВ "Меридіан ВДМ" про стягнення заборгованості за договором оренди. Дата відкриття провадження у справі 18.10.2013 р. Розмір позовних вимог 12 тис. грн. Рахунки та майто заарештовані;

- ТОВ "Інжпромбудсервіс" дата відкриття впровадження 10.2013. Розмір позовних вимог 26 тис.грн. Разунки та майно заарештовані. Інші виконавчі дії в процесі;

- Скворцов Б.М. Даті відкриття впровадження 12.13р. ВДВС Сакського РУЮ повернуто без виконання;

-ТОВ "Архітектурне бюро ВАСКО". Даті відкриття впровадження 06.13р. Рахунки та майно заарештовані. Інші виконавчі дії в процесі;

ТОВ "Укрплюсбуд" - розмір позовних вимог 482 тис. грн. Рахунки та майто заарештовані. Інші виклнавчі дії в процесі.

Інша інформація

Iншi цiннi папери, крiм акцiй простих iменних, Товариством не випускались. Акцiї власної емiсiї не викуповувалися. Цінні папери інших емітентів придбавались і не продавались. Цiннi папери Товариства на бiржах та торговельно-iнформацiйних системах не котируються, заяви органiзаторам торгiвлi цiнними паперами для допуску до лiстингу не подавались.

<< Назад

сайт создан компанией сайт разработан компанией Эффект