Гарантія якості

ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ          ДОСТУПНІ ЦІНИ         СТИСЛІ СТРОКИ          ПОПЕНЦІАЛ

Універсал на ринку будівельного комплексу: проектні, будівельно-монтажні, пусконалагоджувальні роботи, капітальне будівництво, капітальний ремонт, реконструкція систем центрального опалення, гарячого та холодного водопостачання, модульних індивідуальних теплових пунктів, насосних станцій.

Мобільність щодо обсягів, строків та якості виконання сантехнічних робіт. Технічний супровід санітарно-технічних систем під час їх експлуатації, безпосередня
експлуатація.
Практичний досвід сприяння експертизі технічного стану інженерних систем їсторико-архітектурних пам’яток, об’єктів охорони здоров’я, їх капітальний ремонт та реконструкція.

Сьогодні ми продовжуємо активно ставити нові автографи на будівельній мапі нашої рідної столиці - м. Києва.

Адреси наших нових об’єктів:

  • ж/масив «Позняки», 4-А мкр. - ж/б №1 та №2.
  • ж/масив «Патріотика» ( Осокорки) - ж/будинки №8 та №9 по вул. Гмирі.
  • ж/ комплекс по Стратегічному шосе - 1- ша та 2-га секції.

Приймаємо активну участь в тендерних торгах на виконання сантехнічних робіт в ж/будинках №№ 4, 5, 6 по вул.. Дніпровська набережна, ж/будинок по вул.. Львівська та ін.

Наша  історія, творчий підхід до роботи, дружний та злагоджений колектив, заохочують до співробітництва, а добре ім’я - запорука довготривалого та вигідного партнерства.

60-річний досвід облаштування будов і споруд соціального, побутового, культурного та виробничого призначення інженерними системами тепло-водо-газопостачання та водовідведення.

Прекрасні житлові масиви виросли у столиці за участю ПАТ «Трест Київспєцбуд» - Оболонь, Теремки, Русанівка.Березняки, Райдужний, Куликове поле, Північно- Броварський, Троєщина, Біличі, Позняки, Осокорки і т.д.

Сотні унікальних об’єктів з відмінною якістю введено в експлуатацію: Будинок торгівлі та Будинок художника на Львівській площі, навчальні корпуси КНУ ім. Шевченка на нр.

Глушкова, музей Великої Вітчизняної війни, Київський оперний театр, апаратно-студійний комплекс Українського телебачення на вул. Мельникова, реабілітаційно- відновлювальний центр ФК «Динамо-Київ», палац «Україна», Київський міський центр серця та іп.

А ще усі дитячі заклади, школи, лікарні, поліклініки, ж/ будинки, на будівництві яких генпідрядниками виступали підприємства ПАТХК «Київміськбуд».

Піонер у використанні нових прогресивних технологій.

Як провідна організація України з монтажу санітарно- технічних систем, колектив Товариства приймав участь в усіх експериментах, які проводились Держбудом України ( Мінрегіонбуд) перед введенням у дію нових нормативних документів (ДБНДСТУ) та внесенням змін до діючих документів у галузі будівництва України.

Висока якість монтажних робіт, виконуваних нашим колективом, забезпечується дотриманням вимог системи управління якістю на основі міжнародного стандарту ДСТУ 180 9001 - 2001, діючої в Товаристві з 2004 року.

Нами сьогодні широко застосовуються найсучасніші технології, найкращі матеріали та обладнання провідних фірм - виробників Європи.

сайт создан компанией сайт разработан компанией Эффект