Наші послуги

рус>>

ТОВ "Проектспецбуд»

Ми пропонуємо повний цикл від проектування до монтажу систем опалення, водопостачання й каналізації.

Професійний колектив проектувальників перебуває в постійному контакті з монтажними підрозділами й знає всі нюанси й особливості монтажу систем

.

 1. Фахівців ТОВ "Проектспецбуд" мають досвід роботи на об'єктах різної складності, постійне підвищення кваліфікації, участь у навчальних семінарах відомих світових виробників сантехнічного обладнання, організована дисципліна й культура праці всіх співробітників гарантують нашим клієнтам високу якість виконання самих складних замовлень. А відгуки наших замовників - краща оцінка якості нашої роботи!

Наше завдання - забезпечити свого Замовника можливістю працювати з єдиним підрядником, що несуть відповідальність за кінцевий результат з моменту проектування до здачі робіт.

Опалення

Комплексне проектування систем опалення й теплопостачання реалізоване компанією ТОВ "Проектспецбуд" дозволяє оптимізувати схеми опалення з урахуванням джерел теплопостачання й енергозберігаючих факторів.

Ми використовуємо устаткування провідних світових виробників. У тому числі: насоси Grundfos,WILO,Lawara; радіатори Kermi, Korado,ПРЕСС; труби Rehau,KAN; арматури Danfoss, SAMSON, Honeywell.

Фахівці ТОВ "Проектспецбуд" мають великий досвід роботи по проектуванню систем опалення для різних класів будівельних об'єктів: від приватних будинків до висотних житлових і офісних будівель. Реалізується широкий спектр робіт з теплопостачання: від індивідуальних теплових пунктів до котелен.

Наша компанія робить повне технічне обстеження об'єкта, проектування, монтаж і налагодження введених в експлуатацію систем.

Електропостачання

Фахівці ТОВ "Проектспецбуд" мають багаторічний досвід практичної роботи із проектування, систем електропостачання будинків і споруд. У сферу нашої діяльності входить не тільки розробка проекту електропостачання , але і його подальший супровід і узгодження. Спроектовані схеми електропостачання, рекомендовані нами функціональні елементи електрики (електропроводка, енергетичне обладнання, автоматичні вимикачі, електрощити й ін.), впроваджувані енергозберігаючі технології дозволяють досягтися істотногоскорочення фінансових витрат наших клієнтів.

При створенні електропроектів особлива увага приділяється забезпеченню комплексного підходу при проектуванні,монтажі й будівництві зовнішніх і внутрішніх систем електропостачання як основного елемента системи енергопостачання й інженерних мереж будинку. Це дозволяє уникнути дублювання ряду робіт, скоротити строки й вартість будівництва або ремонту.

Автоматика

Наша компанія реалізує проекти по диспетчеризації й автоматизації всіх внутрішніх інженерних систем будинківрізних рівнів, починаючи від стандартних рішень для одиночних систем і закінчуючи складними комплексними системами автоматизації з унікальним комплексом технічних засобів, їх моніторингу й контролю.

ТОВ "Проектспецбуд" орієнтується на сучасні, надійні технології, які з'являються на ринку автоматизації, незмінно підтримуючи високі стандарти якості у своїй роботі. Проекти автоматизації реалізуються на устаткуванніDanfoss,Samson,НТТОВнутов "Елекон", яке відповідає найвищим вимогам, пропонованим замовником.

Складність сучасних інженерних систем висуває високі вимоги до кваліфікації проектувальників. В управлінні  працюють висококласні фахівці - випускники КНУБА (Київського Національного Університету Будівництва й Архітектури) та КПІ, що говорить саме за себе - проектування інженерних систем у нашій організаціїперебуває на найвищому рівні. Наші фахівці мають вузьку спеціалізацію по кожному напрямку діяльності компанії.

Вентиляція

Проектування систем вентиляції, кондиціювання повітря й холодопостачання являє собою комплекс робіт з організації повітрообміну в будівлі й забезпеченню комфортних параметрів повітряного середовища.

У тому числі, підбір необхідного вентиляційного обладнання й обґрунтування вибору того або іншого технічного рішення.

ТОВ "Проектспецбуд" пропонує своїм клієнтам професійний, комплексний підхід у вирішенні завдань проектування вентиляції й димовидалення , який відповідає індивідуальним потребам замовника й ураховує специфіку об'єкта.

Проектування вентиляції - це комплекс робіт з оцінки необхідної кількості, якість, номенклатури вентиляційногообладнання, розрахунків системи вентиляції для досягнення збалансованої роботи за допомогою основних розрахункових параметрів повітрообміну, складання схем, креслень, переліку обладнання й вибору технічного рішення.

Пропоновані високі вимоги до проектування вентиляції обумовлені постійним впровадженням складних інноваційних технологій. Тому грамотний підхід до проектування вентиляції забезпечить надійність наступної експлуатації об'єкта.

Ми здійснюємо проектування вентиляції для приміщень різного призначення: для котеджів, будинків, офісів, квартир, ресторанів, магазинів, басейнів, а так само для об'єктів промислового призначення.

Проектування вентиляції здійснюється у відповідність із технічним завданням, архітектурними кресленнями й дизайн- проектом об'єкта.

У процесі проектування вентиляції фахівцями нашої компанії вирішуються наступні питання:

 • здійснюється розрахунки повітрообміну в приміщенні;
 • виконується аеродинамічний розрахунки, на підставі якого визначаються витрата, загальний тиск повітря у вентиляційній системі, і розраховуються розміри перетину воздуховодов;
 • проводиться добір вентиляційного обладнання, визначаються місця розміщення вентиляційних установок і трасвоздуховодів;
 • перевірка відповідності розробленої системи вентиляції вимогам нормативно-технічної документації за граничними значенням шуму й вібрацій.

При проектуванні вентиляції стандартний проект складається з наступних частин:

 • загальні дані й характеристики вентиляційного обладнання;
 • розрахунки повітрообміну по приміщеннях;
 • пояснювальну записку;
 • докладні креслення планованої мережі воздуховодів, точний план розташування всіх агрегатів майбутньої системи вентиляції, конфігурацію воздуховодів і повітророзподільних обладнань;
 • аксонометричні схеми вентиляції й кондиціювання повітря;
 • специфікація обладнання системи вентиляції;
 • підбір приточно- витяжних установок.

Проектування вентиляції також передбачає визначення таких показників, як розрахунки тепло- і волого- насищеності у приміщенні, а так само розрахунки кількості шкідливих газових виділень (в основному вуглекислого газу CO2).

За основу при проектуванні вентиляції беруться типові схеми вентиляції даного приміщення, нормативна документація (ЗНІП і інші документи), специфічні вимоги Замовника й унікальні особливості об'єкта.

На сьогоднішній день робота із проектування вентиляції й опалення регламентується різними нормативними документами (ЗНІПи) Наприклад, для проектування вентиляції адміністративнихбудинків слід використовувати ЗНІП 2.09.04-87, частина 4 "Опалення, вентиляція й кондиціювання повітря".

Проектування вентиляції дозволяє створити систему вентиляції, яка виконує не тільки завдання забезпечення заданого повітрообміну в приміщеннях, але й відповідає всім вимогам, пропонованим до проектування даних систем. ЗОКРЕМА , відповідає санітарним вимогам, будівельно-архітектурним, протипожежним, експлуатаційним вимогам і забезпечує надійність і економічність усієї системи вентиляції.

Оптимальний підбір необхідного обладнання й матеріалів і якісний монтаж дозволяє добитися ефективності й надійності в роботі наших проектів.

Зовнішні мережі

Проектування зовнішніх (зовнішніх) систем водопостачання

Проектування інженерних систем - це відповідальна й серйозна робота, виконання якої краще довіритидосвідченим і кваліфікованим фахівцям. Адже зовнішні інженерні комунікації, такі, як системи опалення, водопостачання, каналізації й електропостачання, є дуже складними інженерними спорудженнями.

У випадку неякісно виконаних робіт існує великий ризик виникнення аварійних ситуацій і інших проблем при їхній подальшій експлуатації. Усунути такі неприємності можна тільки шляхом перекладки мереж, що у свою чергу спричинить значні фінансові втрати.

Одним з основних напрямків діяльності компанії ТОВ "Проектспецбуд" є монтаж і проектування зовнішніх мереж водопостачання й каналізації. За плечима наших співробітників виконані проекти різної складності по інженерії котежних селищ, таун- хаусів і житлових будинків.

 

Проектування зовнішньої системи каналізації 

Каналізація - це невід'ємна частина системи водопостачання й водовідведення, яка призначена для видалення твердих і рідких продуктів життєдіяльності людини, дощових стічних вод або господарсько-побутових відходів з метою їх очищення від забруднень у спеціальних очисних спорудах і виведення в навколишнє середовище.

Неправильно організована система зовнішньої каналізації може бути причиною серйозного зараження навколишнього середовища. Особливо важливо подумати про це при неможливості зробити підключення до центральної каналізації (коттеджные селища, заміські будинки, дачі).

Зовнішня каналізація може бути спроектована як автономно, так і за допомогою прокладання магістралі з урізанням у систему селищної або централізованої каналізації. Ще один варіант - організувати місцеву каналізацію разом із сусідами.

Проектування інженерних мереж є одним з основних напрямків діяльності компанії ТОВ "Проектспецбуд". Роботі з розв'язку даних завдань ми приділяємо підвищеної увагу. Відмінною рисою проектного відділу є висока кваліфікація й професіоналізм співробітників. Наші фахівці- проектувальники знають усі новинки техніки, що виходять на ринок України.


Проектування зовнішніх систем електропостачання 

ТОВ "Проектспецбуд" надає повний спектр послуг із проектування систем електропостачання багатоповерхових житлових будинків, котеджів, заміських будинків, житлових і нежитлових адміністративнихбудов, а також квартир і офісів.

Фахівці нашої компанії мають великий практичний досвід роботи по проектуванню електричних мереж різнихбудинків і споруджень. Інженери нашої компанії приділяють особливої увагу комплексному підходу при розв'язкупоставлених завдань. За допомогою впроваджуваних енергозберігаючих технологій і сучасного функціональногообладнання, а також спроектованих схем електропостачання ми намагаємося досягтися скорочень фінансових витрат наших клієнтів за рахунок енергозбереження.

Проектне управління «Проектспецбуд»
ПУ «Проектспецбуд»

(044) 425-69-64
(044) 417-75-18
Нач. управління Балюк Ігор Миколайович

сайт создан компанией сайт разработан компанией Эффект